Polecają nas

Aleksander Waradzyn
Byłem w kilku szkołach rysunku w Krakowie, ale ta jest zdecydowanie najlepsza:D

Kamil Sadło (grafik)
Świetna szkoła! A na dodatek sympatyczna Pani Dyrektor rozdaje cukierki :)

Alicja Szubryt (studentka Architektury Krajobrazu na Politechnice Krakowskiej)
BARDZO GORĄCO POLECAM!
Jestem absolwentką tego właśnie kursu rysunku i jestem niezmiernie zadowolona. Podczas zajęć panuje przyjemna atmosfera, która pozwala nawiązać dobry kontakt między nauczycielem, a uczniem, zawsze w każdej chwili można o wszystko zapytać, w zamian dostaje się profesjonalną korektę. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Także małe, 6 osobowe grupy sprawiają że zajęcia przyjmują charakter niemalże prywatnych. Mogę także potwierdzić ogromną kompetencję prowadzących, którzy wiedzą, jak w prosty sposób dobrze przekazać wiedzę i przede wszystkim umiejętności. Potwierdzeniem tego jest to, iż po niespełna rocznym kursie dostałam się bez problemów na kier. Architektura Krajobrazu na Politechnice Krakowskiej. Wielkim plusem jest również lokalizacja w centrum miasta, a także cena! Jest to niewątpliwie najtańsza szkoła rysunku w Krakowie, która profesjonalnie przygotowuje do egzaminu na studia i daje solidne podstawy do dalszego rozwoju.

Filip Paruzel (nasz uczeń)
Mogę z czystym sercem polecić szkołę „Narysowani”, bo:
– rozbudziła moje zainteresowania
– nauczyła czegoś, co jeszcze kilka miesięcy temu uznałbym za niemożliwe
– a przede wszystkim: zmotywowała mnie do roboty, bo nic nie przychodzi samo, a wysiłek się opłaca! :)

Iwona Pawlak (studentka Architektury na Politechnice Krakowskiej)
Serdecznie polecam kurs rysunku Narysowani wszystkim, którzy chcą spełnić swoje marzenie  o studiach architektonicznych.  Każdy niezależnie od umiejętności może się tutaj nauczyć rysować. Motywująca atmosfera, profesjonalne podejście prowadzących oraz konstruktywne korekty sprawiają, że kurs  Narysowani jest najlepszym na jaki można się zdecydować :)