Statystyki zdawalności

Frequently Asked Question on Statystyki zdawalności

Rok szkolny 2013/2014

W tym roku mieliśmy 14 absolwentów zdających na przeróżne kierunki. Wszyscy uzyskali rewelacyjne wyniki! Architektura:
  • na Politechnice Krakowskiej: Łukasz Fliśnik, Ania Nowak (oceny 4 i 4,5), Monika Arendarczyk (oceny 4 i 4), Sara Słojewska, Michał Ogorzałek (oceny 4 i 4,5), Ola Kwaśniak są już dumnymi studentami!
  • na Politechnikę Śląską w Gliwicach jako jedyny zdawał Łukasz Fliśnik i oczywiście dostał się na studia dzienne,
  • na University of West of England dostała się Monika Arendarczyk.
Architektura Krajobrazu:
  • na Politechnice Krakowskiej: Magda Nowak (DRUGIE MIEJSCE na liście rankingowej z ocenami 5 i 5!!), Paulina Stankowska, Monika Starnawska(oceny 4 i 5) są już szczęśliwymi studentkami Architektury Krajobrazu. Do tego egzaminu "na wszelki wypadek" podchodziły też Ania Nowak (oceny 4 i 5) i Ola Kwaśniak (oceny 4,5 i 5), i zdały go z rewelacyjnymi wynikami, ale ich głównym celem była architektura i na tym kierunku będą studiować.
Architektura wnętrz:
  • Sylwia Turkot (jedyna zdająca w tym roku na ASP) jest już studentką Architektury Wnętrz na Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych z TRZECIM MIEJSCEM na liście rankingowej!
Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego:
  • na Politechnice Krakowskiej szczególne wyróżnienie należy się Mai Leszczyńskiej, która uzyskała 87/100 punktów za egzamin praktyczny! Gratulujemy też bardzo dobrych wyników egzaminu Sabinie Kmiecik-79 punktów oraz Gosi Stachańczyk – 76 punktów!
Protetyka:
  • Tak, przygotowujemy też na takie egzotyczne kierunki :) A egzamin z rysunku nasz uczeń Kuba Pawela zdał na 80/100pkt!

Rok szkolny 2012/2013

W roku 2013 do egzaminów wstępnych na polskie uczelnie przystępowało 6 osób. Jak co roku mamy się czym chwalić :) Lista przyjętych: Architektura (startowały 3 osoby): Politechnika Krakowska - 2 osoby, Politechnika Rzeszowska - 1 osoba + 1 osoba na liście rezerwowej, Politechnika Lubelska - 1 osoba. Jedna z osób dostała się zarówno na Politechnikę Krakowską, Politechnikę Rzeszowską oraz Politechnikę Lubelską!! Architektura Krajobrazu (startowały 3 osoby): Politechnika Krakowska - 3 osoby, w tym jedna jest na czwartym miejscu na liście rankingowej! :)

Rok szkolny 2011/2012

W roku 2012 do egzaminów wstępnych na polskie uczelnie przystępowało 8 osób. WSZYSCY oczywiście dostali się na studia! Architektura na Politechnice Krakowskiej 1 osoba (studia dzienne) Architektura Krajobrazu na Politechnice Krakowskiej 3 osoby (studia dzienne) Architektura Krajobrazu na Uniwersytecie Rolniczym 2 osoby (studia dzienne) Malarstwo Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie W tym roku po raz pierwszy w egzaminach na ASP w Krakowie startowała jedna osoba z naszej szkoły. Uczestniczyła wcześniej przez rok w organizowanych przez nas zajęciach z malarstwa i dostała się na studia dzienne, na kierunku malarstwo. Architektura i Urbanistyka na PWSZ w Nowym Targu 1 osoba (studia dzienne)