Zapraszamy wszystkich na wernisaż prac naszych uczniów!

Wernisaż odbędzie się 5 września o 18.00 w sali kawiarni DELI 8, przy ul. Mazowieckiej 8 w Krakowie.

W trakcie wydarzenia będzie można porozmawiać z nauczycielami i uczniami, więc zapraszamy szczególnie osoby, które chcą zdawać na politechnikę (architektura, architektura krajobrazu itp.) lub ASP i szukają kursu dla siebie :)

Na wystawie będzie można zobaczyć wybrane prace części uczniów Narysowani-kurs rysunku, które powstały w roku szkolnym 2013/2014 . Większość osób niżej wymienionych przystępowała w tym roku do egzaminów wstępnych, które zdali ze świetnymi wynikami, dostając się oczywiście na wybrane kierunki studiów. Statystyki egzaminów sprawdzisz TU

Wśród prac będzie można zobaczyć martwe natury, projekty architektoniczne, urbanistyczne, studium zieleni oraz projekty krajobrazowe.

W wystawie wezmą udział:
Aleksandra Chrabąszcz
Ola Kwaśniak
Ania Nowak
Jakub Wygoda
Łukasz Fliśnik
Magdalena Nowak
Michał Ogorzałek
Monika Arendarczyk
Monika Starnawska
Paulina Stankowska
Zuza Krzemień

Dołącz do wydarzenia na Facebooku TU
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!